Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Bloglar'a Geri Dön

SEKTÖREL YAYIN DAĞITIM KANALI KÖŞE YAZISI

YAYINLANMIŞ TV PORGRAMLARI ve

SEKTÖREL YAYIN DAĞITIM KANALI KÖŞE YAZISI

Nisan 2018

 

EV  ALETLERİNDE   3. GÖZ

 

Sektörümüzün değerli çalışanları, değer katanları ve bilgi birikimlerini paylaşan meslektaşlarımızla yola, yollara çıktık. Kimi yoruldu, yol yakınken döndü, kimi geleceğe umutla baktı. Biz umutlularla umduğumuzu aradık, bulduk…

MUHTEŞEM  SİNERJİ  !!!    “ Dinlenmemek  üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar”  

 

SEKTÖRÜN OTORİTE lerini OTORİTER TV PROGRAMINDA AĞIRLIYORUZ.

 

  •         ISEDA   İklimlendirme Soğutma Eğitim, Danışma ve Araştırma Derneği

Sn. Turhan KARAKAYA

 

Mesleki Eğitim, Belgelendirme, Çevre Bilinci, Zararlı gazların geri dönüşümü ve sektörün fırsatlarını konuştuk.

OTORİTER : Sektörel STK ların güçlendirilmesi, desteklenmesi ve nitelikli iş gücünün oluşturulmasında değerli katkıları olan İSEDA ya başarılar dileriz.

 

  •         HTS SERVİS / CHEHİB İSMAİL

 

Yurt içinde 1200 noktada ve  Yurtdışında  40 Ülkede Dayanıklı Tüketim Ürünleri satış sonrası hizmetler, Yedek parça yönetimi, Müşteri hizmetleri, Veri bankası, Raporlama, Markaların Hizmet maliyetlerini azalma, daha profesyonel yöneten sektörün en iyilerinden.

 

OTORİTER; Satış Pazarlamaya odaklanacağınız, en zor alanda en güvenli hizmet sağlayan bir firmayı konuk etmekten son derece memnun kaldık. Sektörümüz bu söyleşiyi mutlaka izlemeli. İşi ehline bırakın, kaliteli iş gücü ve marka değerinizi artırmada alternatif bir yapı olarak tavsiyemiz olur.

 

 

 

 

 

 

TEBAŞ  ENERJİ TASARRUF SİSTEMLERİ  /   Sn. Mehmet BAŞ

 

Enerjide verimlilik, Ekip ve ekipman kalitesi, Uygulama, test ve satış sonrası güçlü bir takım çalışması. İstanbul İkitelli de yerli ekipman üreticisi ve yabancı marka ekipman distribütörlüğü konusunda destek alınabilecek sektörün en doğru adreslerinden.

OTORİTER :  Enerji sistemleriyle ilgili  gerekli ve yeterli şartları sağlayan, çok profesyonel bir ekip. Müteahhit firmalar, kentsel dönüşüm, merkezi sistemlere YAZILIM ve ARGE sağlayan mühendis kadrolarıyla hizmet sunan güvenilir bir işletmeyi sektörle paylaşmaktan memnuniyet duydum.

Yurt genelindeki proje ve portföyleri güvenli ve profesyonel çalışmalarının göstergesi.

Başarılarınızın devamını dilerim.

 

 

WATTSU ISITMA TEKNOLOJİLERİ ENERJİ VERMLİLİĞİ   /  Sn. Hamit MEMUR

Doğalgaz ve Elektrik Tasarruf cihazı milli ve ev ekonomisine katkılarıyla alanında bu yılın en beğenilen Türk icadı.

Ürün,  iç ortam ve baca ısılarının yazılımla birlikte enerjinin ( %35 oranında tasarrufuyla) en verimli bir şekilde sarf etmesini sağlamaktadır.

 

OTORİTER : Enerji verimliğine yönelik tamamlayıcı bir ürün olarak, faydalarını yerinde test edip önce kendimiz gördük, sonra sektörümüze tanıttık. İleri mühendislik teknikleriyle iyi bir AR-GE çalışmasıyla Türk İcadı olarak 2018 yılında tüketiciye ulaşmış mükemmel bir ürün.

Yurt genelinde Elit Satış Sonrası hizmet organizasyonuyla desteklenen WATTSU,  

OTORİTER programının ürün tanıtımında ilk tercihi olmuştur.

Yorumlar
Yorum Yaz Yorum Formunu Gizle