Sık Sorulan Sorular

Teşhir Ürünü Nedir?

Mağaza kapanışları, fuar ve showroom ürünleridir.

Teşhir Ürünü 2.El veya Kullanışlı Ürün Müdür?

Teşhirden satışa sunulan ürünler, tüketici tarafından kullanılmamış, garantileri satışla başlatılan ürünlerdir.

Teşhir Ürünleri Garantili Midir?

Cihazlar, 2 yıl standart garantide, (talebe bağlı) olarak 2 yıl daha uzatılarak TOPLAMDA 4 YIL GARANTİYLE SATILIR. Tüketici Yasasındaki GARANTİ KOŞULLARI aynen geçerlidir.

Teşhir Ürünü Farkı Nedir?

Piyasanın oldukça altında bir fiyatla satışa sunulur. Ürünler, ambalajsız hareket ettiğinden taşımada ve mağaza koşullarında dış görselinde hafif çizik ve küçük vuruklar söz konusu olabilir. Teknik açıdan sorunsuz ve güvenlidirler. Firmamıza ambalajsız geldiğinden Satış öncesi mağazamızda testten geçirilmekte, olası sorunda firmalara iade edilmektedir. Teknik sorun ve eksikliği tespit edilen ürünler, satışa sunulmazlar.

Teşhir Ürünü Neden Ucuz?

Markaların (satıcı ve bayi) kapanışlarından TEŞHİR İSKONTOSU ile daha uygun maliyetle tedarik edilir, firmalar ambalajı açılan ürünleri depolarında tutmak veya ambalaj maliyetleriyle yeniden satışa sunmak istemezler. Bu uygulamalar, firmalara ( nakliye, ambalaj, işçilik ve depolama maliyetleri) getirdiğinden en kolay şekliyle bulunduğu yerden nihai tüketiciye ( bölge dağıtıcısı olmadan) tek aracı ile ulaştırılmasını sağlamayı seçerler. Bu nedenle, teşhir ürünlerinin satışları bu şekliyle; neredeyse ilk elden ve en uygun şekilde tüketiciye ulaştırılması anlamına gelir.

Teşhir Ürünü Güvenilir Mi?

Firmamız Teknik alt yapı bakımından oldukça deneyimli bir alt yapıyla kurulmuştur. Bu nedenle, mağazamıza gelen tüm ürünlerin teknik espertizleri yapılarak, test aşamasından sonra en emin bir şekilde satışa sunulur. Teknik açıdan sorunsuz ve güvenlidirler. Not: Teknik sorun ve eksikliği tespit edilebilen ürünler, firmaya iade edildiğinden herhangi bir kuşkuya yer olmaksızın satın alınabilir. 2012 yılından bu yana mağazamız bu konsepte ürün satışı yapmaktadır. Dünya Markalarını en uygun fiyata satan mağaza unvanımızla; oldukça iyi bir müşteri portföyüne sahibiz.

Mağazanıza Nasıl Ulaşabilirim?

Mağazamız İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir İlçesindedir. Göztepe köprüsüne çok yakın olduğundan E-5 Göztepe' ye ulaştığınızda iletişim sayfamızdaki harita yarıdımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Stokları Tükenen Ürünler Tekrar Gelir Mi?

Ürünlerimiz teşhir olduğundan az sayıda stokla gelir. Fakat stokları tükenen ürünlerden tekrar gelebilir. Bu gibi durumlarda mağazamızı arayarak veya iletişim sayfamızdan mesaj göndererek ürün geldiğinde sizinle irtibata geçmemizi talep edebilirsiniz.